Bu Altcoin Dev Yatırım Fonuyla Ortaklık Kurdu: Fiyat Dalgalandı!

Kripto para piyasası bugünlerde oldukça hareketli. Uzun süren kış piyasası ve olumsuz haber dalgasının ardından bahar esintileri geliyor. Kurumsal firmalar alana daha fazla ilgi gösterdikçe fiyatları kuzeye doğru yol alıyor. Sektörün önde gelen yatırım fonlarından Pantera Capital, Merit Circle ile işbirliğine gidiyor. Haberin ardından altcoin fiyatı kuzeye güçlü bir hamle yaptı.

Merit Circle, Pantera Capital ile işbirliğine gitti, altcoin fiyatı yükseldi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, lider kripto Bitcoin önderliğinde yükselen piyasada moraller yerinde. Kurumsal firmaların alana akın etmesiyle kripto dünyası gerçek dünyadan daha fazla kabul görmeye başladı. Önde gelen yatırım şirketleri ve fonları da son zamanlarda kripto yatırımlarını artırma yarışına girdi. Bunlardan birisi de sektör liderlerinde Pantera Capital oldu. Altcoin projesi Merit Circle, Pantera Capital ile stratejik bir ortaklık kurduğunu paylaştı. Bu bağlamda Merit Circle, işbirliğini şu şekilde paylaştı:

Sektör lideri yatırımcı Pantera Capital ile stratejik bir işbirliği kurduğumuzu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Ünlü fonu BEAM sahipleri olarak ağırlamaktan ve yönetim kurulu genelinde desteklerinden yararlanmaktan heyecan duyuyoruz.

Haberin ardından altcoin fiyatı yükselişe geçti. Bu arada, Merit Circle’ın MC olan tokenini isim değişikliğiyle BEAM’e çevirdiğini belirtmek gerekiyor. BEAM fiyatı kısa süre içinde, 0,01226 dolardan 0,0134 dolara kadar yükseldi. Bununla birlikte token daha sonra satış görmeye başladı ve irtifa kaybetti. Basın zamanında token, günlük bazda %6 artışla 0,01266 dolardan işlem görüyordu.

BEAM günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Pantera Capital ortaklıktan oldukça memnun!

Bu arada, Pantera Capital tarafından da altcoin projesiyle yapılan ortaklığa ilişkin açıklama geldi. Pantera Capital Portföy Yöneticisi Cosmo Jiang, bu ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirdi. Bu doğrultuda Jiang, X hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı:

Oyun, tüketici medyasındaki en heyecan verici son pazarlardan biridir. Bu Web3’e özgü değildir. Ancak Web3 bunu sağlamak için benzersiz bir konuma sahiptir. MeritCircle_IO BuildOnBeam yolculuğunun küçük bir parçası olabildiğimiz için minnettarız.

Bir fikirden bir ekosisteme

Merit Circle geçtiğimiz iki yıl içinde muazzam bir evrim geçirdi. Oyun anlatısının her zamankinden daha güçlü olduğu 2021’in ortasında, gelişen piyasaların olduğu bir dönemde ortaya çıktı. O günden bu yana Merit Circle, oyun sektöründeki en büyük yerli olmayan hazineye sahip oldu. Referans olması açısından, bu şu anda Uniswap, Sushiswap, Compound, Aave, Lido ve Maker gibi ünlü isimlerden daha büyük bir yerli olmayan hazineye sahip. Altcoin projesi, 70’ten fazla farklı projeye yatırım yaptığını altını çiziyor. Ayrıca, çeşitli kendi projelerini başlattıklarını belirtiyor. Hepsinden önemlisi, devrim niteliğinde bir şey başlattığını ileri sürüyor: BEAM:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x