Gözaltına Alınan Engin Polat Bacak Bacak Üstüne Attığı İçin Polis Tarafından Uyarıldı

Kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla haklarında soruşturma açılan Dilan Polat ve Engin Polat çifti dün gece yapılan operasyonlarla gözaltına alındı. Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındıktan sonra hastaneye götürüldü. Bacak bacak üstüne atan Engin Polat’ın polis tarafından uyarıldığı anlar dikkat çekti.

Ultra lüks hayatlarını her detayıyla sosyal medyadan yayınlayan Dilan Polat ve eşi Engin Polat vergi kaçırdıkları ve kara para akladıkları iddialarıyla gündemdeydi.

MASAK tarafından mal varlıklarına el konulan ve yurt dışına çıkışları yasaklanan Polat ikilisiyle birlikte 14 kişi gözaltına alındı.

Anadolu Cumhuriyet Savcılığı talimatı üzerine harekete geçen Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri gece saatlerinde toplam 43 adrese eş zamanlı olarak düzenledikleri operasyon sonrası 16 şüpheliyi gözaltına aldı.

Şüpheliler sağlık kontrollerinin yapılması için emniyetten önce hastaneye götürüldüler. Dilan Polat, Sinem Sıla Doğu’nun yanındaki Engin Polat’ın hastanedeki anları dikkat çekti.

Kontroller için bekledikleri anlarda bacak bacak üstüne atmış şekilde oturan Engin Polat’ın bir polis tarafından elle uyarıldığı görüldü.

Yaşanan görüntüler kısa sürede gündem olan anlar arasına girdi tabi.

İşte o anlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x