Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvuru ne zaman, nasıl yapılır?

Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvurusu 23 Şubat 2024 Cuma günü itibariyle başladı, 5 gün boyunca İŞKUR üzerinden devam edecek. Her aday, ilan edilen kadrolardan yalnızca bir işyeri (çalıştırılacağı il) ve bir mesleğe başvuru yapabilecek. Sürekli işçi kadrolarının meslek ve kadro sayısına göre dağılımı açıklandı.

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI BAŞVURU EKRANI

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI BAŞVURU NE ZAMAN?

Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvurusu 23 Şubat 2024 Cuma günü ile 27 Şubat 2024 Salı günü tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Başvurular, 23 Şubat-27 Şubat tarihlerinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden elektronik (çevrim içi) kullanıcı girişi yapılarak alınacak.

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI KADRO VE BRANŞ DAĞILIMI

Sürekli işçi kadrolarının meslek ve kadro sayısına göre dağılımları şöyle:

Bilgisayar sistem kurulum bakım onarım ve arıza giderme elemanı (84), biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı (127), elektrikçi (Genel) 144, ısıtma ve sıhhi tesisatçı (143), inşaat boyacısı (64), klinik destek elemanı (600), güvenlik görevlisi (3 bin 250), marangoz (32), oto bakım onarımcısı-otomotiv mekanikçisi (2), oto elektrikçisi (2), otomotiv kaportacısı (2), temizlik görevlisi (3 bin 550).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x