Yaman, Mustafa Sandal’ı yalnız bırakmadı: Yaman 177 boyunda, beni geçti!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıl dönümü tüm Türkiye’de coşkuyla kutlandı. Mustafa Sandal, Cumhuriyet’in 100. yılında Merzifon Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte sahne aldı.

“BAMBAŞKA BİR DUYGU”

Sahne öncesi  basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sandal, “Bu akşam çok özel. Hayatımın en önemli konserini veriyorum. Binlerce kez sahne aldım, ama Cumhuriyet’in 100. yılında sahne almak bambaşka bir duygu” açıklamasını yaptı.

NORM ENDER’İN MARŞINI BEĞENDİ

Şarkıcı, 100. yıl marşlarında en çok Norm Ender’in Parla isimli marşını beğendiğini söyledi. Sözlerine devam eden Mustafa Sandal, “Tüm marş yapan, duygularını aktarmaya çalışan sanatçı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.?

“BABA BEN DE SECURITY OLARAK EŞLİK ETMEK İSTİYORUM”

Oğlu Yaman’ında bu konserde kendisini yalnız bırakmadığını söyleyen Mustafa Sandal, “Yaman, ‘baba ben de Security olarak sana eşlik etmek istiyorum’ dedi. Kendisi lisanlı Muay Thai dövüşçüsü” diyerek espirili bir söylemde bulundu. Oğluyla yan yana gelerek, “Ben 174 cm boyundayım, Yaman 177 cm boyunda beni geçti büyüdü artık” dedi.

FENOMEN ŞARKILARINI SÖYLEDİ

Sonrasında ‘Aya Benzer’ şarkısıyla sahneye çıkarak  Merzifon’lularla buluşan Mustafa Sandal, İndir, Demo, İsyankar, Pazara Kadar, gibi sevilen şarkılarını, kendisini dinlemeye gelen yaklaşık 50 bin kişiyle birlikte hep bir ağızdan seslendirdi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Mustafa Sandal, Merzifonlulara unutulmaz bir gece yaşattı. Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı’ sahneye çıkarak, Mustafa Sandal’a el dokuması gömlek hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x